Program EuroSport 2

  • Astăzi
  • Mâine
  • 08:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială , în Austria Masculin şi feminin, slopestyle
  • 09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lech Zuers, în Austria Feminin, concursul paralel
  • 10:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lech Zuers, în Austria Masculin, concursul paralel
  • 10:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda Slalom feminin - Manşa 1
  • 11:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda Slalom feminin - Manşa a 2-a
  • 11:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit Turul al patrulea Programul britanic
  • 13:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială , în Austria Masculin şi feminin, slopestyle
  • 14:00 Snooker: Campionatul Regatului Unit Turul al patrulea Programul britanic
  • 14:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit Turul al patrulea Programul britanic
  • 18:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit Turul al patrulea
  • 18:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Kontiolathi, în Finlanda Masculin, sprint Inclusiv avancronica
  • 19:40 Biatlon: Cupa Mondială, la Kontiolathi, în Finlanda Feminin, sprint
  • 20:35 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda Masculin, DT 142
  • 21:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială , în Austria Masculin şi feminin, slopestyle
  • 22:30 Ştirile Eurosport
  • 22:35 Schi fond: Cupa Mondială , în Finlanda Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic
  • 23:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Kontiolathi, în Finlanda Masculin, sprint Inclusiv avancronica
  • 00:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Kontiolathi, în Finlanda Feminin, sprint
  • 01:00 Ştirile Eurosport
  • 01:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda Slalom feminin - Manşa 1
  • 01:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda Slalom feminin - Manşa a 2-a
  • 02:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit Turul al patrulea Programul britanic
  • 04:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială , în Austria Masculin şi feminin, slopestyle
  • 05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Kontiolathi, în Finlanda Masculin, sprint Inclusiv avancronica
  • 05:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Kontiolathi, în Finlanda Feminin, sprint
  • 06:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit Turul al patrulea Programul britanic

Acum la televizor

  • 17:00 Pro TV - Ştirile Pro Tv
  • 17:00 Kanal D - Puterea dragostei
  • 17:10 TVR 1 - Furtună la palat
  • 17:15 National TV - Miezul problemei
  • 16:00 Trinitas TV - Vecernia şi slujba Paraclisului
  • 16:05 TVR 2 - Iubirea Unei Doamne
  • 17:00 Nasul TV - Timpurile actuale
  • 17:00 TVR 3 - Telejurnal regional