Program Disney Channel

  • Astăzi
  • Mâine
  • 07:00 Ghostforce Cu: Tara Sands, Jordan Quisno, Cedric L. Williams
  • 07:20 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 07:50 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 08:20 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 08:50 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 09:20 Prințesa Stea contra Forțelor Răului Cu: Adam McArthur, Eden Sher, Grey Griffin
  • 09:50 Prințesa Stea contra Forțelor Răului Cu: Adam McArthur, Eden Sher, Grey Griffin
  • 10:20 Prințesa Stea contra Forțelor Răului Cu: Adam McArthur, Eden Sher, Grey Griffin
  • 10:30 Prințesa Stea contra Forțelor Răului Cu: Adam McArthur, Eden Sher, Grey Griffin
  • 11:00 Prințesa Stea contra Forțelor Răului Cu: Adam McArthur, Eden Sher, Grey Griffin
  • 11:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 12:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 12:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 13:00 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 13:10 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 13:30 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 13:40 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 14:00 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 14:07 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 14:20 Tabără cu peripeții Cu: Kevin Quinn, Karan Brar, Peyton List
  • 14:50 Tabără cu peripeții Cu: Kevin Quinn, Karan Brar, Peyton List
  • 15:20 So Awkward Cu: Sophie Skelton, Cleo Demetriou, Sophia Dall'aglio
  • 16:00 Familia Green la oraș Cu: Marieve Herington, Artemis Pebdani, Griffin McElroy
  • 16:30 Familia Green la oraș Cu: Marieve Herington, Artemis Pebdani, Griffin McElroy
  • 17:00 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 17:10 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 17:30 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 17:40 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 18:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 18:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 19:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 19:30 Jessie Cu: Debby Ryan, Frank, Wayne Wilderson
  • 20:00 Baftă Charlie Cu: Mia Talerico, Leigh-Allyn Baker, Eric Allan Kramer
  • 20:30 Sydney și Max Cu: Ian Reed Kesler, Christian J. Simon, Jackson Dollinger
  • 21:00 Familia Green la oraș Cu: Marieve Herington, Artemis Pebdani, Griffin McElroy
  • 21:30 Familia Green la oraș Cu: Marieve Herington, Artemis Pebdani, Griffin McElroy
  • 22:00 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 22:10 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 22:30 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 22:40 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 23:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 23:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 00:00 Alex şi trupa Cu: Beatrice Vendramin, Leonardo Cecchi, Eleonora Gaggero
  • 00:25 Alex şi trupa Cu: Beatrice Vendramin, Leonardo Cecchi, Eleonora Gaggero
  • 00:50 Cronicile Evermoor Cu: India Ria Amarteifio, Jordan Loughran, Margaret Cabourn-Smith
  • 01:15 Cronicile Evermoor Cu: India Ria Amarteifio, Jordan Loughran, Margaret Cabourn-Smith
  • 01:40 Cronicile Evermoor Cu: India Ria Amarteifio, Jordan Loughran, Margaret Cabourn-Smith
  • 02:00 Sadie Sparks Cu: Georgia Lock, Joe LeClair, Laura Aikman
  • 02:20 Sadie Sparks Cu: Georgia Lock, Joe LeClair, Laura Aikman
  • 02:40 Sadie Sparks Cu: Georgia Lock, Joe LeClair, Laura Aikman
  • 03:00 Insecte pe viață Cu: Christina Kowalchuk, Steven Kynman, David Menkin
  • 03:20 Insecte pe viață Cu: Christina Kowalchuk, Steven Kynman, David Menkin
  • 03:45 Insecte pe viață Cu: Christina Kowalchuk, Steven Kynman, David Menkin
  • 04:05 Randy Cunningham Băiatul Ninja Cu: Ben Schwartz, Sarah Hyland, Jennifer Tilly
  • 04:25 Randy Cunningham Băiatul Ninja Cu: Ben Schwartz, Sarah Hyland, Jennifer Tilly
  • 04:45 Povestirile lui Mater Cu: Keith Ferguson, Larry the Cable Guy, Angus MacLane
  • 04:50 Sadie Sparks Cu: Georgia Lock, Joe LeClair, Laura Aikman
  • 05:10 Sadie Sparks Cu: Georgia Lock, Joe LeClair, Laura Aikman
  • 05:30 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 05:40 Băiat, fată, etc Cu: Justin Michael, Alyson Leigh Rosenfeld, Justin Anselmi
  • 06:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin
  • 06:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir Cu: Mela Lee, Carrie Keranen, Ben Diskin

Acum la televizor

  • 14:00 Pro TV - Profu' de spionaj
  • 14:30 Kanal D - Asta-i România!
  • 15:30 TVR 1 - Istorii ascunse
  • 13:00 National TV - Start Show
  • 15:00 Trinitas TV - Valoarea faptei
  • 15:00 TVR 2 - Drag de Romania mea!
  • 15:30 Nasul TV - Timpurile actuale
  • 15:00 TVR 3 - Volei feminin, Campionatul Naţional: Voluntari - Târgovişte